Informácie k poslaniu mlieka a platbe

Ďakujem, že ste do mojich rúk zverili úlohu vyrobiť z Vášho materského mlieka šperk a vytvoriť unikátnu spomienku pre Vás a Vaše dieťatko.

Výroba šperku trvá 10-12 týždňov od doručenia mlieka.

Ako to vlastne bude celé prebiehať?
Ako prvé mi zašlete svoje mliečko. Na výrobu potrebujem cca 20ml, ak je objednávka väčšia a potrebujem viac, tak Vás na to upozorním. Môžete si ho odsať odsávačkou alebo odstriekať rukou... na jedenkrát alebo aj viackrát... podľa toho koľko máte mliečka. Môžete ho uskladňovať v chladničke, ak však odsávanie a odosielanie bude trvať viac ako 3-4 dni, dajte ho prosím do mrazničky.

Zabaliť ho môžete do

·         sáčku na mlieko. V tomto prípade vložte sáčok, v ktorom je mlieko ešte do jedného sáčku. V prípade, ak by sa jeden otvoril, tak to ten druhý zachráni.

·         skúmavky alebo fľašky

·         hocičoho, z čoho mliečko nevytečie – fantázii sa medze nekladú :)

Pošlite ho prosím prvou triedou, v tomto prípade je vždy na druhý deň doručené. Odosielajte ho v pondelok, utorok alebo v stredu. Pred víkendom to nie je výhodné, aby neostalo niekde na pošte celý víkend stáť. Mlieko, z ktorého sa vyrábajú šperky nemusí spĺňať také podmienky, ako keby bolo určené na pitie pre bábätko. Nemusíte sa báť, cestu určite prežije.

Vlásky zabaľte spolu s miekom. V prípade, ak zasielate fotografiu k medailónu, môžete ju poslať tiež spolu s mliekom a vláskom, alebo aj elektornicky a ja si ju vytlačím.

Adresa na odosielanie:

Zuzana Gabonová, Jánošíkova 59, 98052 Hrachovo

Peniaze prosím preveďte na číslo účtu: 

IBAN: SK47 8330 0000 0022 0163 4631
SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
Meno: Zuzana Gabonova

do poznámky prosím uveďte Vaše meno. Ak máte akýkoľvek problém s platbou vopred, kontaktujte ma prosím. Vždy sa dá nájst nejaké riešenie :)