Informácie k poslaniu mlieka a platbe

Ďakujem, že ste do mojich rúk zverili úlohu vyrobiť z Vášho materského mlieka šperk a vytvoriť unikátnu spomienku pre Vás a Vaše dieťatko.

Výroba šperku trvá 10-12 týždňov od doručenia mlieka.

Ako to vlastne bude celé prebiehať?
Ako prvé mi zašlete svoje mliečko. Na výrobu potrebujem cca 20ml, (ak máte problém odsať 20ml, ozvite sa mi. Po dohode to môže byť aj menej). Ak je objednávka väčšia a potrebujem viac, tak Vás na to upozorním. Môžete si ho odsať odsávačkou alebo odstriekať rukou... na jedenkrát alebo aj viackrát... podľa toho koľko máte mliečka. Môžete ho uskladňovať v chladničke, ak však odsávanie a odosielanie bude trvať viac ako 3-4 dni, dajte ho prosím do mrazničky.

Zabaliť ho môžete do

·         sáčku na mlieko. V tomto prípade vložte sáčok, v ktorom je mlieko ešte do jedného sáčku. V prípade, ak by sa jeden otvoril, tak to ten druhý zachráni.

·         skúmavky alebo fľašky

·         hocičoho, z čoho mliečko nevytečie – fantázii sa medze nekladú 🙂

Pošlite ho prosím prvou triedou, v tomto prípade je vždy na druhý deň doručené. Odosielajte ho v pondelok, utorok alebo v stredu. Pred víkendom to nie je výhodné, aby neostalo niekde na pošte celý víkend stáť. Mlieko, z ktorého sa vyrábajú šperky nemusí spĺňať také podmienky, ako keby bolo určené na pitie pre bábätko. Nemusíte sa báť, cestu určite prežije.

Vlásky zabaľte spolu s miekom. V prípade, ak zasielate fotografiu k medailónu, môžete ju poslať tiež spolu s mliekom a vláskom, alebo aj elektornicky a ja si ju vytlačím.

Adresa na odosielanie:

Zuzana Gabonová, Jánošíkova 59, 98052 Hrachovo

Peniaze prosím preveďte na číslo účtu: 

IBAN: SK5183300000002201992295
SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
Meno: Zuzana Gabonova

do poznámky prosím uveďte Vaše meno.
Ak máte akýkoľvek problém s platbou vopred, kontaktujte ma prosím. Rada sa dohodnem aj na zálohe a neskoršej plabe 🙂