Čo potrebujete vedieť..

Čo to vlastne šperk z materského mlieka je?

Materské mlieko mamičiek špeciálne konzervujem a upravujem, aby bolo tvrdé ako skala, nemrvilo sa, nezapáchalo a vydržalo čo najdlhšie.

Ako prebieha objednávka?

Po vyplnení formuláru na stránke sa spoločne dohodneme na finálnej podobe šperku. Následne mi zašlete svoje mlieko, ja ho spracujem a vyrobím šperk podľa Vašich predstáv. Samotná výroba šperku trvá 10-12 týždňov.

Ako k Vám zašlem svoje materské mlieko?

Na výrobu šperku potrebujem cca 20ml Vášho materského mlieka. Všetky podrobné informácie Vám zašlem po objednaní šperku.

Ako dlho šperk vydrží?

Prvý šperk z materského mlieka bol vyrobený v roku 2014 v Amerike. Môj najstarší šperk má 3 roky, je stále nezmený, biely. Pri správnej starostlivosti vydrží dlho.

Ako sa správne starať o šperk?

Keďže je na výrobu šperku použité materské mlieko - biologický materiál, je potrebné dodržiavať tieto inštrukcie - nevystavovať šperk chemikáliám, parfémom, chlóru, či dlhodobo vystavovať extrémnemu slnku .

Dokážete vyrobiť šperk podľa mojich predstáv?

Z materského mlieka dokážem vyrobiť takmer všetky šperky. Vyplňte formulár, popíšte mi Vaše predstavy čo najpresnejšie a ja Vám odpoviem ktoré Vaše predstavy je možné zrealizovať.

Čo o šperkoch hovoria iné mamičky?

DAKUJEM VAM velmi velmi pekne, je prenaaadherna!!! 🌷🌷🌷 Vzdy ked sa nan pozriem, spomeniem si na to nadherne obdobie kojenia, spojenia medzi mnou a mojou dcerkou- vytuzenou, vymodlenou ❤ Je uzasne co robite, je to nieco co sa len tak nekupi, nenahraditelne, vzacne a zaroven dojimave, dakujem este raz z celeho srdca. Nech sa Vam dari vo Vasej praci, robite svet krajsim a lepsim ❤
Anka
Ďakujem za krásnu perličku z môjho materského mliečka,veľmi rada a s hrdosťou ju nosím lebo je to najcennejšia perlička aku kedy som mala.Pripomína mi vzácne chvíľe s mojím drobcom keď som ho kojila,začiatok nebol ľahký ale oplatilo sa vydržať a tak sme si spoločné chvíle vychutnávali.Vrelo odporúčam aj ostatným mamičkám šperk z materského mliečka,určite neoľutujete a budete mať krásnu spomienku🙂
Silvia
Som rada, že mi spravíte šperk na pamiatku, bolo to pre mna výnimočne krásne obdobie 😍 aj keď teraz bez dojčenia dcérka lepšie spi a cez deň ma viac energie 😉
Gabriela
Počkajte....utriem slzy Bože to je úžasné.... Nádherné.... ...keby ste tu tak vás vystískam
Zuzana

Môj príbeh

Moje meno je Zuzana Gabonová. Som matka dvoch krásnych, zdravých a dojčených detí. Dojčenie som vždy považovala za základ dobrej výchovy a som šťastná, že som mohla svoje deti dlho, pohodlne dojčiť. Potrebu zmotniť spomienky na dojčenie a na jedinečné materské mlieko som získala pri narodení mojej dcérky. Prišla na svet neohlásene, maličká ako Palculienka. Každý deň sme videli aké pokroky vďaka Bohu a jeho unikátnemu vynálezu - materskému mlieku robí. Nechcela som na tieto chvíle zabudnúť a tak som sa rozhodla vyrábať šperky práve z materského mlieka. Ich výrobe sa venujem už viac ako 3 roky. Na začiatku som ich robila len pre moje kamarátky a známe. Až neskôr som sa rozhodla, že by som chcela potešiť všetky dojčiace maminky na Slovensku, aby mohli aj ony nosiť unikátne šperky z ich materského mliečka a dosať konečne odmenu za nekonečnú lásku a starostlivosť, ktorú dávajú svojim detičkám.